przejdź do treści wpisy

Idealny komputer do pracy 

W teraźniejszych czasach coraz większa liczba osób wykonuje własne obowiązki służbowe też poza biurem. Jeżeli już posiadamy służbowego laptopa to zwyczajnie zabieramy go ze sobą do domu. Nie w każdej firmie służbowy laptop to norma i pracodawca może wymagać od was zdalnej pracy w domu na waszym własnym sprzęcie.

W takiej sytuacji warto zainwestować własne środki finansowe w miniaturowy komputer. Komputer można obecnie kupić za niecałe dwa tysiące, ale również za ponad dziesięć tysięcy zł (więcej informacji: fanless). Droższe modele są produkowane dla graczy, którzy potrzebują bardzo wysokiej jakości sprzętu, ażeby móc pograć w własną ulubioną grę komputerową. Jeżeli już dla was komputer ma służyć wyłącznie i jedynie do zdalnej pracy to warto zainwestować w któryś z tańszych i bardziej głównych modeli (zobacz także: Intel Core i5). 
Tanie komputery pozwolą wam na wykonywanie wszystkich waszych służbowych zadań, czyli przeglądanie internetu, wysyłanie maili , a oprócz tego obsługiwanie pakietu Microsoft Office. Są to zdecydowanie najczęściej realizowane czynności przez pracowników biurowych i bez problemu będziecie mogli małym komputerze. Mini komputer będzie również zajmował niewiele miejsca, co zdecydowanie będzie sporym plusem, jeżeli już nie posiadacie specjalnego miejsca do pracy. Jest to niewielki i dość tani sprzęt, ale spokojnie posłuży wam wspaniale przez wiele lat. Komputery są o wiele bardziej wytrzymałe, niż laptopy i średnio każdy komputer pięknie funkcjonuje prze osiem albo dziesięć lat. Po tym czasie będziecie niestety musieli zainwestować w nowy model.  

Więcej informacji: komputery atom.

admin kategoria: Bez kategorii dnia 12 Kwiecień 2018 » 0 komentarzy
Twoja odpowiedź:

Musisz się zalogować aby komentować.

Adres Trackback  |  Subskrybuj komentarze