przejdź do treści wpisy

Miniaturowe, przenośne komputery 

Komputery nadal cieszą się ogromną popularnością i wbrew pozorom z całą pewnością nie zostaną wyparte przez laptopy. O ile pragniemy mieć stacjonarny sprzęt  w swoim domu to o wiele lepiej sprawdzi się komputer, niż laptop. Komputery są przede wszystkim o wiele bardziej wytrzymałe i dosłownie mini PC będzie pięknie funkcjonował przez dziesięć lat.

Jest to zatem totalne przeciwieństwo laptopów, które po pięciu latach intensywnej eksploatacji nadają się najczęściej na złom. Jeżeli już zatem nie potrzebujecie przenośnego sprzętu do obsługiwania internetu, jakim jest laptop to warto zainwestować w komputer (zobacz także: pasywne chłodzenie). Miniaturowy komputer zajmie tyle samo miejsca, co laptop, a będzie wam służył zdecydowanie o wiele dłużej. 
Komputer, analogicznie jak laptop, potrafi kosztować od półtora tysiąca pln do dosłownie dziesięciu lub piętnastu tysięcy złotych. Cena komputera zależy głównie od funkcji, jaką ma spełniać. Jeśli niezbędny jest wam komputer do rozbudowanych i przepięknych graficznie gier komputerowych to warto spoglądać na modele kosztujące przynajmniej trzy tysiące pln (sprawdź tutaj: OPS). Tanie komputery do dwóch tysięcy zł idealnie sprawdzą się dla osób, które pragną jedynie przeglądać strony www, sprawdzać własne social media , a ponadto oglądać filmy i seriale. Taki komputer bez najmniejszego problemu spełni wszystkie wasze wymagania i będzie bardzo szybko otwierał wszystkie witryny internetowe. Tańszy komputer jest o wiele lepszy i trwalszy, niż laptop w tej samej cenie o czym warto zdawać sobie sprawę wybierając na prawdę bardzo dobry dla siebie model. 

Polecana strona: Mini komputer.

admin kategoria: Bez kategorii dnia 10 Kwiecień 2018 » 0 komentarzy
Twoja odpowiedź:

Musisz się zalogować aby komentować.

Adres Trackback  |  Subskrybuj komentarze