przejdź do treści wpisy

Miniaturowe, przenośne komputery 

Komputery wciąż cieszą się ogromną popularnością i wbrew pozorom na pewno nie zostaną wyparte przez laptopy. O ile pragniemy mieć stacjonarny sprzęt  w swoim domu to o wiele lepiej sprawdzi się komputer, niż laptop. Komputery są przede wszystkim o wiele bardziej wytrzymałe i wręcz mini PC będzie wspaniale funkcjonował przez dziesięć lat.

Jest to więc totalne przeciwieństwo laptopów, które po pięciu latach intensywnej eksploatacji nadają się najczęściej na złom. Jeżeli zatem nie potrzebujecie przenośnego sprzętu do obsługiwania internetu, jakim jest laptop to warto zainwestować w komputer (sprawdź tutaj: bezwentylatorowe chłodzenie). Miniaturowy komputer zajmie tyle samo miejsca, co laptop, a będzie wam służył zdecydowanie o wiele dłużej. 
Komputer, tożsamo jak laptop, potrafi kosztować od półtora tysiąca pln do dosłownie dziesięciu lub piętnastu tysięcy złotych. Cena komputera zależy przede wszystkim od funkcji, jaką ma spełniać. Jeżeli niezbędny jest wam komputer do rozbudowanych i przepięknych graficznie gier komputerowych to warto spoglądać na modele kosztujące przynajmniej trzy tysiące zł (więcej informacji: OPS). Tanie komputery do dwóch tysięcy zł perfekcyjnie sprawdzą się dla osób, które pragną jedynie przeglądać witryny internetowe, sprawdzać własne social media , a oprócz tego oglądać filmy i seriale. Taki komputer bez najmniejszego problemu spełni wszystkie wasze wymagania i będzie bardzo szybko otwierał wszystkie strony www. Tańszy komputer jest o sporo lepszy i trwalszy, niż laptop w tej samej cenie o czym pamiętajmy decydując się na idealny dla siebie model. 

Polecamy: tanie komputery.

admin kategoria: Bez kategorii dnia 09 Kwiecień 2018 » 0 komentarzy
Twoja odpowiedź:

Musisz się zalogować aby komentować.

Adres Trackback  |  Subskrybuj komentarze