przejdź do treści wpisy

Tworzenie i promocja nowego bloga

Sporo osób to prawdziwi i zapaleni hobbyści, pasjonaci. Wbrew temu, co się uważa nasze społeczeństwo posiada bardzo wielu dobrych fachowców w różnorakich dziedzinach, problem jedynie  w tym, że nierzadko nie pracują oni w swoim zawodzie i nie mają sporej sposobów realizacji się w tej wybranej przez siebie dziedzinie. Dlatego uznając ją za hobby, poświęcają jej wolny czas, weekendy, niekoniecznie powiadamiając o tym innych, którzy wszakże mogliby z takiej wiedzy korzystać.

Na szczęście niektórzy wpadli już na pomysł, że mogą się dzielić swoimi doświadczeniami i zapałem w sieci, jak również zarabiać na tym.  nie ma w końcu nic cenniejszego, niż pieniądze zarobione bez wysiłku, na czymś co lubi się robić. Aby natomiast pisanie bloga online mogło przynosić wymierne korzyści finansowe, należy najpierw zadbać o to, by zawierał on wartościową wiedzę, najlepiej popartą doświadczeniem. Dobrym pomysłem jest blog z ciekawostkami, które nie są dostępne nigdzie indziej.
Jeśli założyliśmy już blog, nie wystarczy kilka ogranych sztuczek, aby dać o nim znać światu. Promocja nowego bloga online, zdobywanie pierwszych odwiedzin, poleceń, to prawdziwa sztuka, a sposoby na to z w pewnych przypadkach ulegają zmianom, tak jak zmienia się cały Internet. Środowisko to jest bardzo dynamiczne i należy za nim nadążać. Nie wystarczy już więc wyłącznie prowadzenie bloga  w standardowy sposób i pozycjonowanie na najpopularniejsze frazy. Teraz w sieci górą są serwisy społecznościowe i trzeba z tego korzystać. Zdecydowana większość internautów posiada konta na Facebooku,Twitterze, czy Instagramie, zaglądają też na YouTube czy Snapchat.  Warto to wykorzystać.  Umieszczając ikonki serwisów społecznościowych w swoim serwisie, właściciel daje użytkownikom do zrozumienia, że jest na czasie, , a oprócz tego chętnie uczestniczy w życiu tych społeczności i jest ich częścią. To może zachęcić i przekonać do kolejnych odwiedzin – zwłaszcza, jeżeli już w danym serwisie potrafi się krótko i atrakcyjnie prezentowany link do nowego wpisu na stronie, czy nowej zawartości jaka tam się pojawiła.
Polecamy: http://biznesowyzawrotglowy.wordpress.com.
Zobacz również: infobiznesu.bloog.pl.

admin kategoria: Bez kategorii dnia 07 Październik 2017 » 0 komentarzy
Twoja odpowiedź:

Musisz się zalogować aby komentować.

Adres Trackback  |  Subskrybuj komentarze